- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-bukto
- Ch’angsong-dong
Current Weather Ch’angsong-dong
Current weather for the city of Ch’angsong-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 23°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 54 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 15°C |
