- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Changsang-dong
Current Weather Changsang-dong
Current weather for the city of Changsang-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 14°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 5 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 15°C |
