- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Changmul-li
Current Weather Changmul-li
Current weather for the city of Changmul-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 6°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 79 % |
| cloud cover | 55 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 7°C |
