- Weather
- Republic of Korea
- Gangwon-do
- Ch’ang-mal
Current Weather Ch’ang-mal
Current weather for the city of Ch’ang-mal. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 21°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 16°C |
