- Weather
- North Korea
- Pyongyang
- Changam-dong
Current Weather Changam-dong
Current weather for the city of Changam-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
26°C
feels like 28°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 41 % |
| cloud cover | 14 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 17°C |
