- Weather
- North Korea
- Chagang-do
- Cham-dong
Current Weather Cham-dong
Current weather for the city of Cham-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 16°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 35 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 10°C |
