- Weather
- North Korea
- Chagang-do
- Cham-dong
Current Weather Cham-dong
Current weather for the city of Cham-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-3°C
feels like -4°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 92 % |
| cloud cover | 27 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 10°C |
