Current Weather Cham Faraj-e Do
Current weather for the city of Cham Faraj-e Do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
29°C
feels like 32°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 17 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 17°C |
| Average: | 28°C |
