- Weather
- France
- Centre-Val de Loire
- Châlette-sur-Loing
Current Weather Châlette-sur-Loing
Current weather for the city of Châlette-sur-Loing. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 10°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
