- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-bukto
- Chagŭnmin-bong
Current Weather Chagŭnmin-bong
Current weather for the city of Chagŭnmin-bong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
1°C
feels like 1°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 98 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 5°C |
