- Weather
- Serbia
- Central Serbia
- Ćeranići
Current Weather Ćeranići
Current weather for the city of Ćeranići. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
High Temperature
Valid from 30. 5. (00:00) to 31. 5. (00:00)
12°C
feels like 12°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 16°C |
