- Weather
- Slovakia
- Prešovský kraj
- Čelovce
Current Weather Čelovce
Current weather for the city of Čelovce. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 10°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 55 % |
| cloud cover | 78 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
