- Weather
- Puerto Rico
- Gurabo
- Celada
Current Weather Celada
Current weather for the city of Celada. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rip Current
Valid to 31. 3. (18:00)
High Surf Advisory
Valid to 31. 3. (18:00)
20°C
feels like 22°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 43 % |
| dew point | 19°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 25°C |
