- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Carignan-de-Bordeaux
Current Weather Carignan-de-Bordeaux
Current weather for the city of Carignan-de-Bordeaux. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
High Temperature
Valid to 28. 5. (00:00)
25°C
feels like 27°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 52 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 17°C |
