Current Weather Carifi-Torello-Priscoli
Current weather for the city of Carifi-Torello-Priscoli. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 50 % |
| cloud cover | 41 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 18°C |
