- Weather
- Greece
- South Aegean
- Cape Nikolo
Current Weather Cape Nikolo
Current weather for the city of Cape Nikolo. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 1. 5. (12:00)
13°C
feels like 11°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 33 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 16°C |
