Current Weather Cairo Montenotte
Current weather for the city of Cairo Montenotte. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 15. 5. (02:00)
Rain
Valid to 15. 5. (02:00)
Thunderstorms
Valid to 16. 5. (20:00)
10°C
feels like 10°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 998 hPa |
| humidity | 71 % |
| cloud cover | 39 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 16°C |
