- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Bussac-sur-Charente
Current Weather Bussac-sur-Charente
Current weather for the city of Bussac-sur-Charente. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 30. 4. (00:00) to 1. 5. (00:00)
19°C
feels like 19°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 13°C |
