- Weather
- Kyrgyzstan
- Batken
- Bulak-Bashy
Current Weather Bulak-Bashy
Current weather for the city of Bulak-Bashy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 18°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 57 % |
| cloud cover | 57 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 16°C |
