- Weather
- Russia
- Irkutsk Oblast
- Bukhtumur
Current Weather Bukhtumur
Current weather for the city of Bukhtumur. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 15°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 997 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 12°C |
