Current Weather Brognoligo-Costalunga
Current weather for the city of Brognoligo-Costalunga. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 7°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 17°C |
