- Weather
- Australia
- New South Wales
- Brighton-Le-Sands
Current Weather Brighton-Le-Sands
Current weather for the city of Brighton-Le-Sands. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1028 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 57 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 13°C |
| Average: | 18°C |
