Current Weather Bretteville-sur-Odon
Current weather for the city of Bretteville-sur-Odon. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
High Temperature
Valid to 29. 5. (00:00)
Moderate Thunderstorms
Valid to 29. 5. (00:00)
22°C
feels like 23°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 54 % |
| cloud cover | 70 % |
| dew point | 19°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 14°C |
