- Weather
- Netherlands
- South Holland
- Boven-Hardinxveld
Current Weather Boven-Hardinxveld
Current weather for the city of Boven-Hardinxveld. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 2. 5. (15:00) to 2. 5. (20:00)
19°C
feels like 18°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 27 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
