- Weather
- Netherlands
- South Holland
- Boven-Hardinxveld
Current Weather Boven-Hardinxveld
Current weather for the city of Boven-Hardinxveld. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 13°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 96 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
