- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Bourg-Saint-Maurice
Current Weather Bourg-Saint-Maurice
Current weather for the city of Bourg-Saint-Maurice. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like 1°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 73 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 12°C |
