Current Weather Bon-e Rey
Current weather for the city of Bon-e Rey. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 33 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 32°C |
