- Weather
- Islamic Republic of Pakistan
- Azad Kashmir
- Boki Dhok
Current Weather Boki Dhok
Current weather for the city of Boki Dhok. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
32°C
feels like 35°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1002 hPa |
| humidity | 22 % |
| cloud cover | 43 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 15°C |
| Average: | 28°C |
