- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Boën-sur-Lignon
Current Weather Boën-sur-Lignon
Current weather for the city of Boën-sur-Lignon. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 16. 5. (00:00)
6°C
feels like 5°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1002 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 14°C |
