- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Billy-Berclau
Current Weather Billy-Berclau
Current weather for the city of Billy-Berclau. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 8°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1029 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
