- Weather
- Russia
- Bashkortostan Republic
- Bik-Karmaly
Current Weather Bik-Karmaly
Current weather for the city of Bik-Karmaly. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 57 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 13°C |
