- Weather
- Republic of Korea
- Jeollabuk-do
- Bijeon
Current Weather Bijeon
Current weather for the city of Bijeon. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 19°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 98 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 18°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 19°C |
