Current Weather Beura-Cardezza
Current weather for the city of Beura-Cardezza. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid from 15. 5. (10:00) to 16. 5. (02:00)
Rain
Valid to 16. 5. (02:00)
8°C
feels like 7°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1001 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 16°C |
