- Weather
- Kingdom of Belgium
- Walloon Region
- Bettincourt
Current Weather Bettincourt
Current weather for the city of Bettincourt. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 30°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1032 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 4 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 15°C |
