Current Weather Berneval-le-Grand
Current weather for the city of Berneval-le-Grand. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 23°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1027 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 13°C |
