- Weather
- Kingdom of Belgium
- Flanders
- Berlare
Current Weather Berlare
Current weather for the city of Berlare. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 11°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 38 % |
| cloud cover | 3 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
