Current Weather Benārkabūd-e Do
Current weather for the city of Benārkabūd-e Do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 15°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 47 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 21°C |
