- Weather
- Russia
- Primorskiy (Maritime) Kray
- Barabash-Levada
Current Weather Barabash-Levada
Current weather for the city of Barabash-Levada. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 11°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 32 % |
| cloud cover | 58 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
