- Weather
- United States of America
- Wyoming
- Bar Nunn
Current Weather Bar Nunn
Current weather for the city of Bar Nunn. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Winter Storm
Valid from 17. 5. (18:00) to 18. 5. (18:00)
Winter Weather
Valid from 17. 5. (18:00) to 18. 5. (18:00)
23°C
feels like 24°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1002 hPa |
| humidity | 12 % |
| cloud cover | 53 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 13°C |
