- Weather
- Kingdom of Thailand
- Ubon Ratchathani
- Ban Thaeo Sa-at
Current Weather Ban Thaeo Sa-at
Current weather for the city of Ban Thaeo Sa-at. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 29°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 76 % |
| cloud cover | 85 % |
| dew point | 22°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 24°C |
| Average: | 29°C |
