- Weather
- Kingdom of Thailand
- Kanchanaburi
- Ban Sam Nong
Current Weather Ban Sam Nong
Current weather for the city of Ban Sam Nong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 30°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 70 % |
| cloud cover | 32 % |
| dew point | 22°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 23°C |
| Average: | 30°C |
