- Weather
- Kingdom of Thailand
- Nakhon Phanom
- Ban Phak I-tu
Current Weather Ban Phak I-tu
Current weather for the city of Ban Phak I-tu. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
26°C
feels like 28°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 23°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 20. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 29°C |
