- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Ðiện Biên
- Bản Noọng É
Current Weather Bản Noọng É
Current weather for the city of Bản Noọng É. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 26°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 23°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 16°C |
| Average: | 23°C |
