Current Weather Baj-Pus
Current weather for the city of Baj-Pus. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 27°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 20°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 17°C |
| Average: | 24°C |
