- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Baillet-en-France
Current Weather Baillet-en-France
Current weather for the city of Baillet-en-France. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
High Temperature
Valid from 28. 5. (00:00) to 29. 5. (00:00)
23°C
feels like 25°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 49 % |
| cloud cover | 4 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
