Current Weather Bad’-Pashnya
Current weather for the city of Bad’-Pashnya. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 15°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 28 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 9°C |
