- Weather
- Germany
- Baden-Württemberg
- Bad Wildbad
Current Weather Bad Wildbad
Current weather for the city of Bad Wildbad. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 4°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 35 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 35 % |
| cloud cover | 43 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
