- Weather
- Republic of Albania
- Fier
- Babunjë e Vjetër
Current Weather Babunjë e Vjetër
Current weather for the city of Babunjë e Vjetër. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 34 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 21°C |
