- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Awoingt
Current Weather Awoingt
Current weather for the city of Awoingt. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
High Temperature
Valid to 31. 5. (00:00)
Moderate Thunderstorms
Valid to 31. 5. (00:00)
18°C
feels like 18°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 76 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 14°C |
