- Weather
- Republic of Austria
- Styria
- Attendorf
Current Weather Attendorf
Current weather for the city of Attendorf. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 8°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 15°C |
